Nowości

Przedłużanie Rzęs – Wszystko Co Musisz Wiedzieć

Jak wygląda zabieg przedłużania rzęs? 

Klientka kładzie się na fotelu zabiegowym. Kosmetyczka podkleja dolne rzęsy płatkami żelowymi, aby oddzielić górne rzęsy od dolnych i uniknąć ich sklejenia. Następnie kosmetyczka odtłuszcza rzęsy i przystępuje do doklejania rzęs daną metodą. Oblicza się, że podczas takiego zabiegu dokleja się od 100 do 150 rzęs na jednym oku w zależności od gęstości rzęs klientki.

Ile trwa zabieg? 
Zabieg przedłużania rzęs trwa od 2 do 4 godzin, zależnie od metody jaką są wykonywane.

Jak przygotować się do zabiegu? 👏
Klientka przychodzi w czystych, niepomalowanych rzęsach po to, aby zabieg trwał krócej i sprawniej. Klientki, które noszą soczewki, w dniu wizyty przychodzą bez soczewek lub w okularach.

Jak dbać o rzęsy po zabiegu? 
Przez 2 dni od zabiegu unikać kontaktu z wodą i parą. Codziennie czesać rzęsy specjalną szczoteczką do rzęs, którą wręcza kosmetyczka po skończonym zabiegu. Nie należy myć rzęs oleistymi płynami do demakijażu, a także zachować odpowiednią odległość tłustych kosmetyków (kremy, podkłady) w okolicach oczu.

Po jakim czasie należy uzupełnić rzęsy?📢
Odpowiedni czas na uzupełnienie rzęs to ok.3 tyg. Jest to zależne indywidualnie od każdej klientki: od pielęgnacji rzęs, od kondycji rzęs, od wrażliwości oczu, od metody przedłużania rzęs. ☀️Okres gwarancyjny jest do 2 tygodni i jest tylko wtedy, gdy w tym czasie wypadnie większość z nich. Gwarancja nie obejmuje uzupełnienia rzęs wtedy, gdy przez 2 tygodnie wypadnie kilkanaście rzęs, a klientka zdecyduje się na uzupełnienie dla lepszego efektu.☀️

Kiedy nie robić rzęs?⚠️
-stany zapalne oczu, jęczmień, opryszczka oka
-przeziębienie
-nadmierna wrażliwość oczu
-niedomykalność powieki
-klaustrofobia (lęk przed małymi lub zamkniętymi pomieszczeniami)
-epilepsja (padaczka)
-ADHD
-nerwica
-trichotillomania (nerwowe wyrywanie rzęs)
-alergia na którykolwiek z preparatów
-jeżeli klientka ma niewielką ilość rzęs
-jeżeli klientka jest po chemioterapii.Godziny Otwarcia

  • Od poniedziałku do piątku:
    9:00 - 20:00
  • Soboty:
    9:00 - 15:00
  • Niedziele:
    Nieczynne
Facebook